Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów było kiedyś tylko i wyłącznie fanaberią gwiazd. Obecnie sprawa ta wygląda zdecydowanie inaczej. Po usługę przedłużania włosów sięga coraz więcej kobiet w ogóle nie powiązanych z światem show biznesu. Zdecydowanie najbardziej polecana jest metoda przedłużania włosów za pomocą małych grzebyków. Metoda ta jest fantastyczna ponieważ grzebyki te można łatwo założyć oraz także łatwo zdjąć. Oprócz tego nie będziemy mieć żadnych skutków ubocznych. Ich koszt jest także stosunkowo nieduży. Metodę tą stosuje się głównie przy sesjach modowych.

Włosy dłuższe praktycznie od razu

Technika ta może zapoczątkować usługę przedłużania włosów u nas na stałe. Mówiąc na stałe mam na myśli okres między trzema, a czterema miesiącami. Gdy jednak zdecydujemy się na przedłużanie włosów musimy pamiętać o odpowiedniej ich pielęgnacji. W przypadku metody na grzebyki nie mamy żadnych nowych zasad. Bowiem włosy myjemy tak jak zawsze. Przecież grzebyki z włosami przed każdorazowym myciem włosów po prostu ściągamy. Gdy jednak mamy na myśli przedłużanie włosów na stałe musimy poznać technikę mycia włosów oraz ich odpowiednie i umiejętne szczotkowanie. Do szczotkowania potrzebna jest nam specjalna szczotka. Jeśli chodzi o produkty przeznaczone do włosów przedłużanych na sklepowych półkach znajdziemy cały szereg kosmetyków dedykowanych wprost włosom przedłużanych. Warto takowe kosmetyki sobie zakupić. Bowiem nie ma nic gorszego jak zdecydowanie się na przedłużanie włosów i nie dbanie o nie. Gdy już się na coś decydujemy powinnyśmy stosować się do wszelkich konkretnych zasad. Mamy również obawy czy długotrwałe przedłużanie włosów sprawi, że w przyszłości będziemy łyse? Na pewno żadna z nas by tego nie chciała. Oczywiście, że można zbyt obciążyć cebulki. Jak możemy się domyśleć po zbytnim obciążeniu włosów zbyt dużą ilością kępek z włosami mogą one zostać wyrwane z naszej głowy.

długie_włosyDlatego też należy odpowiedni wybrać salon fryzjerki. Zdecydowanie nie powinnyśmy się decydować na mało popularny salon fryzjerski czy też na salon, który nie ma zbyt dobrych opinii wśród klientów. Gdy już wybierzemy odpowiedni salon musimy zdecydować się na rodzaj włosów. Zdecydowanie bardziej polecane są włosy naturalne. Nie świecą się przesadnie jak w przypadku włosów syntetycznych. Nawet decydując się na nietypowe rozwiązania jak przedłużanie włosów czy też makijaż permanentny w dalszym ciągu zależy nam by wyglądać możliwie jak najbardziej naturalnie. Nikt nie chce wyglądać jak plastikowa lalka. Może nikt nie jest odpowiednim stwierdzeniem. Zdecydowanie bardziej odpowiednim stwierdzeniem jest prawie nikt. Na ulicach rzeczywiście możemy obecnie spotkać wiele osób, które coraz bardziej przypominają sztuczne lalki niż żywe osoby. Nie jest to do końca fajne. Jednak musimy zauważyć, że wszystko jest dla ludzi. Jednak wszystko powinno występować oraz być używane w miarę z umiarem. Z niczym nie można przesadzać. Nie powinniśmy przesadzać z alkoholem, papierosami czy też z zabiegami upiększającymi.